Üst Arama Dedektörleri

Izgara Görünümü:

Guard Spirit XYT2101-B Kapı Dedektörü

(0)

Guard Spirit XYT2101-B Kapı Dedektörü İnsan üzerindeki metal ve metal alaşımlı maddeleri kesin olarak tespit edebilme. Sesli ve ışıklı uyarı verebilme. Kendi kendini test edebilme özelliği. İnsan fig..

Guard Spirit XYT2101-S Kapı Dedektörü

(0)

Guard Spirit XYT2101-S Kapı Dedektörüİnsan üzerindeki metal ve metal alaşımlı maddeleri kesin olarak tespit edebilme.Sesli ve ışıklı uyarı verebilme.Kendi kendini test edebilme özelliği.12 bölgeli Sağ..

Guard Spirit XYT2101-II Kapı Dedektörü

(0)

Guard Spirit XYT2101-II Kapı Dedektörü İnsan üzerindeki metal ve metal alaşımlı maddeleri kesin olarak tespit edebilme. Sesli ve ışıklı uyarı verebilme. Kendi kendini test edebilme özelliği. 6 bölgel..

JH-1 Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü

(0)

JH-1 Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü 1. Altı bölge: Geliştirilmiş dijital pulse teknolojisi ile 6 ortak bölgeye dağılmaktadır , kapının her iki tarafı sinyali geçirir ve alır, yanlış alarm bölgel..

JH-4 Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü

(0)

JH-4 Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü Kolaylıkla Monte Edilir: JH-4 modüler tasarımı ile hızlı ve son derece kolay montaja olanak tanır. Yalnız 8 (sekiz) vida gereklidir. Belirgin 18 Bölgeyi İncel..

JH-5B Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü

(0)

JH-5B Kapı Tipi Metal Üst Arama DedektörüJH serisi içinden geçilebilen metal detektörü, CE onaylı bir gizlenmiş silah detektörüdür.Bu içinden geçilebilir metal detektörü JH-5B, bıçaklar ve silahlar gi..

SECUDA SEC-200 Üst Arama Dedektörü

(0)

SECUDA SEC-200 ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜDünyanın en ileri dijital algılama teknolojisi kullanılan SECUDA metal algılama dedektörü, insan vücudu üzerinde bulunan metal ve alaşım parçacıklarını algılamak için..

SECUDA CRX Titreşimli EL Tipi Metal Üst Arama Dedektörü

(0)

Bir metal yaklaştırıldığında küçük metal parçalarını çok yakından, büyük metal parçalarını (tabanca, bıçak vs) daha uzaktan alarm ve ışık (kırmızı led) ikazı alınır. Çalışma Frekansı:22 KHZ Çalışma Vo..

Guard Spirit MD-200 EL Dedektörü

(0)

Guard Spirit MD-200 El Tipi Metal Arama DedektörüŞık tasarım ve kolay kullanım.Tüm metalleri tespit etme özelliği.Dayanıklı dış yüzeyAçma - kapama düğmesiTitreşim butonuYüksek hassasiyet. ( 64 kalibre..

Guard Spirit MD-3003B EL Dedektörü

(0)

Guard Spirit MD-3003B El Tipi Metal Arama Dedektörü Şık tasarım ve kolay kullanım. Tüm metalleri tespit etme özelliği. Dayanıklı dış yüzey. Açma - kapama düğmesi. Titreşim butonu. Tek tuş ile yoğun m..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)